כתבה במאקו : דרמה בבניין בתל אביב טענו שראו נחש צפע וזה מה שהתגלה  <-- קישור לכתבה במאקו 

אוסף את הילדה מבית הספר בדרך הביתה טלפון ללכידה באזור.. מסיים לכידה של זעמן מטבעות באזור ,  רוצה להגיע הביתה לקחת את הילדה שתלך לנוח, שוב טלפון .. ולא יכול להשאיר את הילדה לבד בבית ,יוצא ללכידה בגן הבוטני בתל אביב חבר'ה ממש חמודים יושבים עם הילדים מכינים בצק ופיתות יובל מכינה פיתות ואני מחפש זעמן מטבעות  מסיים  את הלכידה שם מגיע הביתה מחנה את הרכב לא מספיק לכבות את המנוע עוד טלפון תגיע דחוף ושולחים לי תמונה של קמטן בחניון אומר ליובל מצטער פמפקין לא יכול להשאיר אותך לבד בבית.. מצטער יאללה נוסעים , מגיע לחניון מסביבי אוסף רכבי יוקרה שאתה רק מפחד להתקרב שחס וחלילה לא תנשום ליד הרכב ומישהו כבר יגרום לך לתרום כליה על שריטה שחס וחלילה גרמת.

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 

 רוב הרכבים היו גבוהים באופן יחסי ורק בפינה עמדה לה פרארי שחורה ונמוכה במיוחד מתחיל לבדוק בקפיצים ומאחורי הגלגלים וכלום ..קם הולך לחלק האחורי של הרכב ופתאום שומע סאונד של זחילה בדיוק לשנייה מתוך החלק האחורי של הרכב נעמד דום מקשיב ופתאום שומע שוב סאונד של זחילה הפעם יותר חזק מאיר עם הפנס דרך רשת מתכת דקורטיבית מעל האגזוזים ורואה זנב של קמטן .. הבעיה היא שהרכב הזה הוא גוש אחד יצוק ויש לו חיפויים מכל כיוון ואין לי אומץ לגעת אפילו ברכב או להסתכל עליו לא נכון מאתר את נקודת הכניסה לרכב (הרווח היחידי בין כל חלקי הרכב בין מגן הגחון לבין החלק האחורי מוציא את האנדוסקופ ואז הקמטן שוב נעלם עולה לחלק העליון של הרכב ונעלם .

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 

 הצלחנו להשיג את בעל הרכב שהגיע למקום ביקשתי שיחנה את הרכב עם גלגל אחורי על המדרכה בכדי שאוכל להציץ למטה כל הגובה של הרכב מסתכם ב10 ס"מ מהרצפה מניע את הרכב סאונד מרעיד עצמות מהנקודה הזו כבר לא שומעים את הקמטן (כנראה עבר אירוע לבבי מרוב פחד )

מכניס את האנדוסקופ ושוב משוטט בקרביים של הרכב ופתאום מגלה קצה של זנב מזיז טיפה שמאלה טיפה ימינה והינה הוא!. עכשיו השאלה היא איך לעזאזל מוציאים אותו משם .. 

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 

פתאום עובר מולי רכב שירות שואל אותו אם יש לו במקרה מפתח כוכב בכדי לפרק את המגן האחורי של הרכב שזה בעצם חלק אחד שמכסה את כל החלק האחורי יוצא בחור מקסים שמיהר אל לקוח הגיע שלף מפתח בדיוק במידה שאני צריך וקדימה מפרק 2 ברגים על משהו שנראה כמו לוחית ואז מגלה שיש עוד 8000 ברגים מפרק אותם ונזהר לא לאבד כלום נכנס שוב עם המצלמה ומגלה את הבחור מעל האגזוזים בחלק האחורי מכניס את היד מכוון את עצמי לפי המצלמה כי עדיין אין גישה לראות ..

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 

 נוגע בקטמן והוא מיד נותן זינוק מחליק למגן הגחון בתחתית הרכב ומוציא את הראש לראות מי מציק לו .. עוד לא הספיק להגיד מי זה שם ?.. ותפסתי לו את הראש ושלפתי אותו החוצה 

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 


בנוסף לכל העבודה הזו הבחור כהרגלם של הקמטנים בקודש עושה קקי בצבע שחור עם ריחות של ביוב של כור גרעיני... 

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 


אז אחרי 4 שעות עבודה מתישה אפשר לנשום מרכיבים את הרכב מהר מהר וטס הביתה למקלחת .. הבחור שהיה שם צילם אותי יוצא עם הקמטן  כשאני נראה כאילו התחשמלתי למוות השיער זקור כולי שחור אבל עם חיוך ענק של סיפוק.

 הקמטן קיבל קצת מים לשתות לקח כמה לגימות קטנות ושוב עשה קקי... 

צילום : לוכד נחשים גיא פרננדס 

נוסע הביתה מגלה שהילדה כבר נוחרת במושב האחורי מכניס אותה למיטה  יושב 10 דקות ושוב טלפון.. ויוצא לעוד הרפתקה חדשה. ללא כל ספק הלכידה הכי מסובכת שהייתה לי EVER ! אז זכרו לא הורגים נחשים חברים (גם לא קמטנים ) . גיא פרננדס - 052-8328488 זמין 24\7 .